tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM szuka księcia z krwi i kości. Czy to właśnie ty?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM szuka księcia z krwi i kości. Czy to właśnie ty?

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.11.24, 09:03 Drukuj

KTM ruszyło z konkursem, w którym szuka prawdziwego, żądnego mocnych wrażeń i sławy księcia.

Konkurs jest przeznaczony dla posiadaczy motocykli KTM z seri Duke, niezależnie od posiadanej wersji i generacji modelu. Do wygrania są ciekawe nagrody i międzynarodowa sława. Stawką w grze jest personalizowana odzież KTM PowerWear, specjalny artykuł o historii zwycięzcy, który zostanie opublikowany na stronach KTM oraz udział w treningach na torze u boku wyścigowych legend. Oprócz tego zwycięzca zwiedzi siedzibę główną KTM.

NAS Analytics TAG

Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w konkursie? Najpierw należy zarejestrować się na stronie KTM, a następnie opublikować ciekawe materiały w mediach społecznościowych. Zdjęcia i filmy powinny być opatrzone odpowiednimi tagami - czyli #UltimateDukeRider oraz #GetDuked. Konkurs trwa do 20 grudnia. Zdjęcia i filmy można publikować zarówno w serwisie Facebook jak i na Instagramie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę