tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM Super Duke 1290 RR. Wycieky nowe dokumenty z danymi technicznymi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM Super Duke 1290 RR. Wycieky nowe dokumenty z danymi technicznymi

Autor: Alonzo 2021.01.24, 19:53 1 Drukuj

W sieci pojawiły się kolejne informacje o nowym KTM Super Duke 1290 RR. Dane pochodzą z testów emisji spalin i z dokumentów homologacji.

Jeżeli chodzi o testy emisji spalin, to zostały one przeprowadzone w Niemczech. Dokumenty, które pojawiły się po tych testach, wskazywały na moc 179 KM w nowym Super Duke 1290 RR. Moc taką samą, jaką ma model KTM Super Duke 1290 R. Czy taka moc będzie rzeczywiście w wersji RR, tego nie wiemy, gdyż wyniki analizy spalin wykazały różnice między nową wersją, a tą z pojedynczą literką "R" w nazwie. 

NAS Analytics TAG

Drugim źródłem informacji o nowym KTM Super Duke 1290 RR są dokumenty homologacyjne. W nich można zauważyć, że wersja RR ma mieć inny układ wydechowy. W szczególności z KTM PowerParts można wyczytać, iż do wersji 1290 RR najbardziej pasuje tytanowo-węglowy tłumik Akrapovic, oferowany jako opcjonalny do wersji Super Duke 1290 R. Ten tłumik mógłby tłumaczyć różnicę, jaka pojawiła się w niemieckich testach emisji spalin nowego Super Duke'a.

Kolejną różnicą w wersji RR będzie waga. Ma być on o 10 kilogramów lżejszy od KTM Super Duke 1290 R. Spodziewamy się, że masa na sucho w KTM Super Duke 1290 RR będzie wynosiła 179 kilogramów. W tej wersji możemy też spodziewać się innych elementów z katalogu KTM PowerParts. Magazyn Cycle World spekuluje, że mogą to być potrójne zaciski i podnóżki, wykonane w technologii CNC. Wszystkiego dowiemy się już wkrótce, to nowy KTM SuperDuke 1290 RR powinien pojawić się na rynku w ciągu kilku najbliższych tygodni.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr