tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R1200 wg Oberdana Bezzi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW R1200 wg Oberdana Bezzi

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.12.04, 10:34 Drukuj

Oberdan Bezzi, znany jako projektant od zadań specjalnych przedstawił swoją kolejną wizję. Tym razem jest to wariacja na temat BMW R1200. Tym razem Bezzi wybrał się na Dakar. Pierwszy projekt to Queen of the Dakar, motocykl, który ściśle nawiązuje do GS'a który wygrał rajd w 1981 i 1983 roku. Konstrukcja (design) zdaje się mocno nawiązywać do nowych modeli R1200GS, R1200R oraz R nine T, ale Oberdan Bezzi prawdopodobnie widział też przecieki o powrocie HP2.

NAS Analytics TAG

Drugi projekt to "Gaston". Ta wyrenderowana replika nawiązuje do Gastona Rahiera, legendarnego jeźdźcy BMW, który za sterami R80GS wygrał Dakar w 1984 i 1985 roku. BMW jest w nastroju do wypuszczania ekskluzywnych edycji. Co byście powiedzieli na takie rajdówki?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę