tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aprilia 750 SS V2 od Oberdana Bezzi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aprilia 750 SS V2 od Oberdana Bezzi

Autor: Michał Mikulski 2014.03.21, 08:32 Drukuj

Nasz ulubiony designer posiadający niesamowity dar przepowiadania przyszłości właśnie zaprezentował swój nowy projekt. Dwucylindrowy motocykl sportowy "dla ludu" od Aprilii. Jednostka napędowa, układ ramy, tylny wahacz, felgi i hamulce czy w końcu prawie poziomie zamocowany tylny amortyzator wyglądają jak żywcem wzięte z realnie istniejącego modelu Shiver 750. Do tego dorzucona półowiewka, niska kierownica i agresywnie wystylizowany zadupek.

Efekt: bardziej niż zadawalający! 750 SS prezentuje się świetnie i na dodatek ma sens. Sportowy motocykl klasy średniej byłby idealnym uzupełnieniem oferty włoskiej marki, a na dodatek - przy założeniu odpowiednio niskiej ceny - mógłby być konkurencją dla niemiecko-japońskiej ofensywy w tym segmencie. Chociażby dla BMW z serii F800 czy nawet MT od Yamahy.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę