tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R1200GS Rallye od Touratech
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW R1200GS Rallye od Touratech

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2013.11.19, 08:56 4 Drukuj

Touratech przygotował specjalny projekt koncepcyjny o kuszącej nazwie BMW R1200GS Rallye. To idealna opcja dla tych, którym nie wystarcza fabryczny GS lub nawet wersja Adventure. Touratech specjalizuje się w produkcji akcesoriów turystycznych do motocykli, a tutaj znajdziemy wszystko, co potrzebne jest do samotnej wyprawy do Maroka oraz wszystko, co fanów Dakaru doprowadza do ekstazy.

Przede wszystkim, zmieniona została rama, która jest wyższa o 7 cm w porównaniu do modelu seryjnego. Zamontowano także inny, aluminiowy zbiornik paliwa oraz komputer rajdowy (taki, jakich używają zawodnicy Dakaru). Dodano gigantyczną owiewkę z przodu oraz nowe panele boczne. Czym wam też GS z przody przypomina Triumpha Explorera?

NAS Analytics TAG

Niestety, w chwili obecnej GS Rallye to tylko plac zabaw dla firmy, która projektuje nowe części do niemieckich motocykli, ale nie wykluczone, że wkrótce będzie możliwy zakup zestawu do GSa, który przeobrazi fabryczny motocykl w taką rajdową bestię. Wyobraźcie ją sobie w biało-niebieskim palowaniu albo barwach Lucky Strike...

GS Touratech

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Autor:LC4 Wro 19/11/2013 09:57

Panzerkampfwagen 1200...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr