tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Uwaga właściciele R1200 GS - właśnie ogłoszono kampanię bezpieczeństwa! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Uwaga właściciele R1200 GS - właśnie ogłoszono kampanię bezpieczeństwa!

Autor: MB 2017.08.01, 13:58 15 Drukuj

Wszyscy właściciele motocykli BMW R1200 GS modele K50, K50/11 oraz R 1200 GS Adventure K51 proszeni są o kontakt z najbliższym dealerem BMW. Pod silnym obciążeniem górna półka wraz z kierownicą może oderwać się od zawieszenia.

Prosimy nie bagatelizować tego recallu, gdyż ma on poważny wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Na samym polskim rynku sprawa dotyczy aż 1952 pojazdów. Wszystkie motocykle (numery VIN), które w Polsce objęto kampanią serwisową znajdziecie tutaj.

NAS Analytics TAG

 

Do tej liczby należy dodać także pojazdy, które do naszego kraju trafiły inaczej, niż przez oficjalną sieć dealerską. Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy każdemu właścicielowi objętych kampanią modeli (czy kupionych w Polsce, czy za granicą naszego kraju) kontakt z dealerem BMW.

 

Kampania ta także obejmuje pojazdy z rynku amerykańskiego - tam do sprawdzenia i usunięcia usterki wytypowanych zostało 14 000 pojazdów.

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 7
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: De 02/08/2017 11:25

Jaka Yamaha się zaciera?!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę