tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW G 310 R, BMW G 310 GS 2021. Bardziej mocarna forma, to samo serce [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW G 310 R, BMW G 310 GS 2021. Bardziej mocarna forma, to samo serce [FILM]

Autor: Raff 2020.07.03, 14:39 Drukuj

BMW pracuje nad odświeżonymi wersjami modeli G 310 GS i G 310 R. Produkcją zajmują się zakłady TVS w Indiach, stąd właśnie tam przyłapano motocykle podczas testów.

Segment trzysetek rozwija się dość dynamicznie. Większość producentów postanowiła upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu i produkuje motocykle o takiej pojemności jako duże na rynki azjatyckie i małe na rynek europejski i amerykański. Oprócz BMW G 310, równolegle produkowany jest także niemal identyczny model TVS. Produkcją zajmuje się zakład w Hosur.

NAS Analytics TAG

Nowe wersje G 310 R i G 310 GS miały pojawić się w sprzedaży na wiosnę, lecz plany, jak wiemy, pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Testy, odbywające się w Indiach wskazują jednak, że czas, jaki pozostał do premiery, nie może być zbyt długi.

Nowy G 310 R otrzymał nowe reflektory LED, przemodelowane owiewki i osłonę chłodnicy. Wygląd jest teraz bardziej mocarny, dzięki czemu mocniej nawiązuje teraz do modelu F 900 R. W takiej formie może być groźnym konkurentem dla Duke'a 390.

Model BMW G 310 GS zyskał owiewki mocniej nawiązujące do najważniejszego modelu w gamie - R 1250 GS. Takie podobieństwo może się przydać, bo, po raz kolejny, motocyklowi przyjdzie się mierzyć z groźnym rywalem - KTM 390 Adventure.

Pod względem silnikowym nie spodziewamy się zmian. Oba motocykle napędzane będą znanym singlem o mocy 34 KM. O cenach, czy ewentualnych zmianach w wyposażeniu będzie można mówić bliżej premiery.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr