tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto2 - Włoska dominacja na MotorLand Aragon
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto2 - Włoska dominacja na MotorLand Aragon

Autor: Jarek BENITO Czech 2017.09.24, 14:28 Drukuj

Hiszpanie poza podium. Daleko za podium. Lider tabeli powiększa swoją przewagę i coraz bliżej ma do zdobycia tytułu mistrzowskiego.

Franco Morbidelli wygrywa w pięknym stylu wyścig klasy Moto2. Pomimo chwilowego kryzysu z oponami, wywalczył tak ważne zwycięstwo na pustyni Aragonii. Za nim krajan - Matia Pasini, a podium uzupełnia zdobywca Pole Position - Miguel Oliveira.

 

Luthi tuż za podium, gdyż nie lubi jeździć na limicie. W ten sposób mistrzem nigdy nie będzie.

Dalej Brad Binder, który awansował na piątą pozycję , startując z dwudziestej. To chyba największy awans w stawce. Szósty najlepszy z Hiszpanów - Jorge Navarro. Reszta - bez szału.

Młody Marquez musiał odpuścić. Widocznie kontuzja nie jest jeszcze w pełni wyleczona i zdecydował się zjechać do boksu.

 

Końcowe wyniki wyścigu Moto2.

Morbidelli ma 21 punktów przewago nad Luthim (i takim numerem oznaczony jest jego motocykl).Oliveira traci już 91, więc pomimo matematycznych szans na tytuł, tych realnych raczej już nie ma.

Teraz główne danie w postaci MotoGP i można zacząć weekendowy odpoczynek.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę