tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kanał Ścigacz.pl na YouTube rośnie w siłę NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kanał Ścigacz.pl na YouTube rośnie w siłę

Autor: Piotr Barry Baryła 2018.12.19, 13:05 3 Drukuj

Tysiące nowych subskrypcji i ponad 80 nowych filmów - takim wynikiem zamkniemy ten rok na naszym ścigaczowym kanale w serwisie YouTube. Dziękujemy, że jesteście z nami! I dziękujemy też za wszystkie "łapki w górę"…

Dawno temu ludzie szukali interesujących informacji głównie w prasie i radiu... Później zaczęli oglądać telewizję, a następnie odkryli nieograniczone możliwości Internetu. Początkowo szukali tekstów i oglądali zdjęcia, lecz w ostatnich latach wszyscy zapragnęli oglądać filmy! Dlatego stajemy na uszach, rzęsach i czym się tylko da, by dostarczyć Wam najwyższej jakości filmów o tematyce motocyklowej!

Bądź na bieżąco, subskrybuj nasz kanał i oglądaj filmy Ścigacz.pl na YouTube

__________________________________________

Kanał Ścigacz.pl na YouTube to nie tylko testy nowych motocykli, ale też filmowe relacje z najważniejszych imprez, wyścigów, amatorskich rajdów, czy wypraw w najdalsze zakątki świata. W tym roku byliśmy z naszą kamerą m.in. w Maroku, Hiszpanii, Indiach, na Sycylii, czy w Republice Południowej Afryki…

Ścigacz jest obecny na YouTube już od dawna, choć regularnie produkcje wysokiej jakości pojawiają się tam dopiero od niespełna dwóch lat. W tym roku przybyło nam kolejne kilka tysięcy subskrybentów, lecz to nie liczby są naszym priorytetem. Do pracy najsilniej motywuje nas fakt, że obserwujący nasz kanał to w przytłaczającej większości ludzie z pasją, obecni lub przyszli motocykliści, których często spotykamy na imprezach, zlotach, szkoleniach, czy rajdach, na których się pojawiamy!

Usłyszeć od Was, albo przeczytać miły komentarz, to dla nas największa nagroda i najsilniejszy bodziec, by zawsze dawać z siebie wszystko! Pozostajemy otwarci na Wasze sugestie i pomysły. I dziękujemy za te wszystkie "łapki w górę"…

Robimy co w naszej mocy, by ujęcia były coraz ostrzejsze, by nasz dron latał jeszcze wyżej, wypowiedzi prowadzących były coraz ciekawsze, a tematyka materiałów coraz bardziej urozmaicona.

Najpopularniejsze filmy obejrzało kilkaset tysięcy osób. Dużą popularnością cieszył się m.in. nasz test Indiana Chief Dark Horse:

Jeszcze lepszy wynik odnotował film o uturbionych motocyklach, w tym również o najmocniejszym motocyklu w Polsce! Ten materiał obejrzało już blisko 400 000 widzów, co jest wynikiem równie imponującym, co same motocykle, na których mieliśmy okazję pojeździć…

W chwili, kiedy zacząłem pisać ten tekst, mieliśmy 25 325 subskrypcji. Ile będzie po publikacji tego tekstu, kiedy go przeczytacie i do nas dołączycie? To zależy już tylko od Was!

Bądź na bieżąco, subskrybuj nasz kanał i oglądaj filmy Ścigacz.pl na YouTube

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę