tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki V-Strom 250 - nowy w rodzinie [TEST VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 950
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG

Suzuki V-Strom 250 - nowy w rodzinie [TEST VIDEO]

Autor: Piotr Barry Barya 2018.08.03, 17:13 1 Drukuj

Nowy V-Strom 250 to uzupełnienie kultowej już rodziny podróżnych motocykli Suzuki, służących do szeroko pojętego "poszukiwania przygód". Tym razem pomysł jest jednak taki, aby zaczynać od małych przygód… Zagrywka zgodna z rynkowymi trendami, bo przecież ostatnio już niemal wszyscy przypomnieli sobie o kategorii pojemnościowej 250-400 ccm...

Jakim motocyklem jest Suzuki V-Strom 250? Niespotykanie przyjaznym, dziecinnie łatwym w prowadzeniu, lekkim i całkiem wygodnym. Z łagodnym i elastycznym, jak na tę klasę pojemnościową, dwucylindrowym silnikiem, V-Strom 250 ma szansę zdobyć serca początkujących i wszystkich tych, którzy wracają do motocykli po długiej przerwie i nie potrzebują do szczęścia więcej, niż 25 KM mocy…

NAS Analytics TAG

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że zamiast czytać o motocyklach, wolicie teraz oglądać o nich filmy, zatem zamiast się rozpisywać, odsyłam wszystkich do mojego testu Suzuki V-Stroma 250, w postaci poniższego materiału video:

W kategorii dzielności terenowej V-Strom 250 przegrywa z Hondą CRF 250L, ale to jednak inny typ motocykla. Suzuki stworzyło sprzęt bliższy konkurencyjnemu BMW G 310 GS. Beemka ma o dziewięć koni więcej mocy, ale jest przy tym o kilkaset złotych droższa i w przeciwieństwie do V-Stroma, dysponuje jednocylindrową jednostką.

Jedyny problem Suzuki polega na tym, że choć w nazwie V-Strom pozostała literka "V", to w przypadku wersji 250 ccm dwa cylindry są przecież ustawione w rzędzie… Ot taka drobna niespójność z nazwą, choć z drugiej strony, trudno się dziwić, że ludzie z Suzuki chcieli skorzystać z tej legendarnej nazwy i budowanego przez długie lata wizerunku V-Stroma.

Cena: 23 500

Szczegóły na stronie producenta

Dane techniczne:

Silnik: 4-suwowy, 2-cylindrowy, rzędowy, chłodzony cieczą
Rozrząd: SOHC
Pojemność skokowa 248 cm3
Moc maksymalna 18,4 kW (25 KM) / 8000 obr./min.
Skrzynia: 6-biegowa
Zawieszenie - przód: Teleskopowe, sprężyna śrubowa, amortyzatory olejowe
Zawieszenie - tył: Wahacz wleczony, sprężyna śrubowa, amortyzator olejowy
Hamulce - przód: Tarczowy
Hamulce - tył: Tarczowy
Opony - przód 110/80-17M/C 57H, bezdętkowe
Opony - tył 140/70-17M/C 66H, bezdętkowe
Pojemność zbiornika paliwa: 17 l
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka motocykle 950
    NAS Analytics TAG
    na gr