tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki V-strom 250 już w sprzedaży!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki V-strom 250 już w sprzedaży!

Autor: Materiał partnera 2018.06.13, 09:39 1 Drukuj

Do salonów firmy Suzuki trafił długo oczekiwany, najmłodszy członek rodziny turystycznych enduro V-strom. Model DL 250 jest lekki, zwinny i doskonale czuje się zarówno w mieście, jak i na trasie.

Najmniejszy V-strom napędzany jest rzędowym twinem o pojemności 248 cm3 i mocy 25 KM, który znany jest również ze sportowego modelu GSX-250R. Zapewnia on równą i kulturalną pracę oraz nadaje motocyklowi odpowiedniego wigoru. V-strom 250 jest idealną maszyną dla początkujących kierowców - jest lekki, łatwy do opanowania i poradzi sobie na każdej nawierzchni.

Mocny punkt tego modelu to odważna stylistyka, wprost nawiązująca do legendarnych maszyn rajdowych z serii DR. Mały "Sztormiak" właśnie wjechał do salonów Suzuki, poznaj go więc osobiście! Cena detaliczna motocykla to 23500 zł.


Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę