tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sportbike i turystyk w jednym. BMW prezentuje genialny koncept 9cento
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sportbike i turystyk w jednym. BMW prezentuje genialny koncept 9cento

Autor: Raff 2018.05.26, 14:00 Drukuj

BMW 9cento to koncepcyjny motocykl sportowo-turystyczny, zaprezentowany przez producenta podczas Concorso d'Eleganza we Włoszech. Na uwagę zasługuje innowacyjny system bagażowy.

Concorso d'Eleganza to jedna z najbardziej prestiżowych wystaw motoryzacyjnych w Europie. Producenci wykorzystują ogromne zainteresowanie mediów i miłośników motoryzacji, by podzielić się konceptami, które wkrótce mogą stać się modelami produkcyjnymi. To właśnie na tej imprezie po raz pierwszy BMW pokazało prototyp R nineT.

NAS Analytics TAG

W tym roku w Villa d'Este nad jeziorem Como BMW pokazało piękny koncept motocykla sportowo-turystycznego 9cento (novecento), który wskazuje kierunek przyszłego designu motocykli tej marki. Unikalne połączenie najwyższej technologii, sportowego ducha i przyjemności z jazdy dają efekt w postacie znakomicie wyglądającego motocykla.

Motocykl skonstruowano w oparciu o założenia obowiązujące przy budowie motocykli sportowych - ciężar przeniesiono na przód, pozostawiając tylną część lekką, co zapewnia doskonałe prowadzenie. Jednocześnie zawieszenie, wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania z arsenału producenta, zapewnia maksymalny komfort podczas podróży. Przednia szyba i owiewka doskonale chronią przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi. Rama konceptu BMW 9cento jest wzmocniona polimerami i włóknem węglowym.

Jedną z najważniejszych cech konceptu BMW Motorrad 9cento jest innowacyjny system bagażowy, który zamienia sportową linię 9cento w pełnoprawnego turystyka, oferując nie tylko przestrzeń ładunkową, ale także miejsce dla pasażera. Kiedy nadejdzie czas wspólnego wyjazdu, system kufrów podłącza się do tylnej części motocykla przy pomocy silnego elektromagnesu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr