tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 4 motocykle przyszłości, które lepiej, żeby nie powstały
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

4 motocykle przyszłości, które lepiej, żeby nie powstały

Autor: Alonzo 2017.03.19, 18:22 9 Drukuj

Motocykle wybieramy z jednego, jedynego powodu - dla niezwykłej przyjemności z jazdy i uczucia całkowitej wolności. W jakim więc celu miałyby być budowane motocykle, które jeżdżą bez kierowcy? Czyż to nie trochę jak przyrządzanie wybornego posiłku, którego ma nikt nie zjeść?

W historii motoryzacji powstało wiele wizji przyszłościowych motocykli. Autorzy niektórych z tych wizji chcieli chyba za wszelką cenę wymyślić coś innego. Coś, co nie koniecznie musi mieć sens. Niektóre z tych projektów same wykluczają swoje istnienie. Jak na przykład motocykl, który zmienia się w trajkę. Fajnie wygląda coś takiego na video, ale czy ktokolwiek kupiłby motocykl, który może zmieniać się, na przykład w samochód? Czyż to nie tak, jakby pójść na męski wieczór z kumplami, którzy w każdej chwili mogą zamienić się w klony twojej żony?

NAS Analytics TAG

Jeżeli chodzi o motocykle samodzielnie utrzymujące pionową pozycję, to gdybyśmy potrzebowali takich rozwiązań, czyż nie przyczepialiśmy do motocykli bocznych kółek jak w rowerku dla dzieci? Podobnie potwornie wyglądający BMW Alpha, którego projektant chyba zapatrzył się w pojazdy po wypadkach, a jego uwagę szczególnie zaabsorbował motocykl bo uderzeniu w tył samochodu. Oceńcie projekty sami:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 8
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę