tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pikno i szalestwo. Zobacz galeri niesamowitych motocykli koncepcyjnych!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pikno i szalestwo. Zobacz galeri niesamowitych motocykli koncepcyjnych!

Autor: Rafa Raff Betnarski 2018.02.14, 13:00 Drukuj

V8 w trajce, bokser w motocyklu o wyglądzie Predatora - to tylko niektóre z szalonych pomysłów tajwańskiego designera. Zobaczcie co może wyobraźnia uzbrojona w dobre oprogramowanie 3D!

Lien Ying-Te to uzdolniony projektant, którego specjalnością są motocykle. Nie jakieś tam nudne plastiki dla mas, ale prawdziwe industrialne dzieła sztuki, które budzą grozę wśród mniej zafascynowanych prędkością motocyklistów.

NAS Analytics TAG

Lien tworzy swoje koncepty z wykorzystaniem potężnych komputerów, dzięki czemu wszystkie jego motocykle wyglądają jakby pred chwilą wyjechały z warsztatu tunera-szaleńca. Trzymamy kciuki, żeby te piękne projekty nie zostały tylko cyfrowymi marzeniami.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr