tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 CFMoto V.02-NK - chiski sposb na KTM-a Super Duke R
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

CFMoto V.02-NK - chiski sposb na KTM-a Super Duke R

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.18, 09:53 Drukuj

Chińska firma CFMoto chętnie podpiera się rozwiązaniami wypracowanymi przez najbardziej renomowanych producentów. Jej najnowszy model koncepcyjny V.02-NK do złudzenia przypomina pewnego Księcia z dalekiej Austrii.

Europejczycy i Japończycy przestają mieć monopol na power nakedy z potężnymi V-twinami. Chińskie CFMoto kontynuuje działania w kierunku wejścia na rynek naprawdę dużych pojemności. Pokazano właśnie koncepcyjny model V.02-NK, który według zapewnień firmy trafi niedługo do produkcji. Nie możemy się oprzeć wrażeniu, że w jego tworzeniu maczali palce specjaliści z Mattighofen.

NAS Analytics TAG

Chiński power naked zewnętrznie bardzo przypomina KTM Super Duke R. Jest bardzo agresywnie wystylizowany, posiada kratownicową ramę i jednostronny wahacz. Bojowego wyglądu dodają wielkie wloty powietrza i przednia lampa. Motocykl ma być wyposażony w markowe podzespoły, m.in. zawieszenie Ohlins oraz hamulce Brembo, przy czym widoczne na wizualizacji karbonowe tarcze na pewno nie wejdą do produkcji seryjnej.

Pokrewieństwo stylistyczne z austriackim producentem nie jest przypadkowe. Kilka lat temu CFMoto i KTM podpisały umowę o współpracy, której pierwszym wyraźnym owocem może być właśnie V.02-NK. Do jego napędu posłuży jeden z dużych V-twinów KTM, lecz nie określono jeszcze jego pojemności - będzie to między 1000, a 1300 cm3. Chińczycy z CFMoto już nie pierwszy raz korzystają z doświadczeń zagranicznych partnerów. Ich ostatni flagowy model oparty był na technologii i stylistyce żywcem przeniesionej z Kawasaki ER-6.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr