tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowy lub Arka "Szajby" i Agnieszki. Przejecha 650 kilometrw motocyklem by wzi lub
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowy lub Arka "Szajby" i Agnieszki. Przejecha 650 kilometrw motocyklem by wzi lub

Autor: Alonzo 2021.06.20, 16:07 Drukuj

Arek "Szajba" Pawlukowicz wielokrotnie gościł na łamach naszego portalu. Jego motocykle mogliście zobaczyć na naszym stoisku na targach motocyklowych. Relacjonowaliśmy jego motocyklowe projekty, ta zarówno customowe, jak i wyścigowe. Tym razem piszemy o "Szajbie" w nieco innym charaketrze.

Arek i Agnieszka są ze sobą od 10 lat. Teraz postanowili sformalizować swój związek. Jednak biorąc pod uwagę motocyklową pasję "Szajby" i to, że państwo młodzi mieszkają w odległości 650 kilometrów od siebie, można było być pewnym, że nie będzie to zwykły ślub.

NAS Analytics TAG

"Szajba" chciał, by ten ślub miał motocyklową oprawę. Przyzwyczailiśmy się do obecności motocykli na ślubach motocyklowych par. Jednak Arek poszedł dalej. Wsiadł na swój motocykl i wyruszył w drogę o długości 650 kilometrów, by zawrzeć związek ze swoją drugą połową. Nagrała to ekipa TVN i na stronie Dzień Dobry TVN możecie zobaczyć wideo relację z całego wydarzenia:

https://dziendobry.tvn.pl/a/wyjatkowy-slub-motocyklowy- nie-musi-byc-tradycyjny-sztywny-w-garniturach

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr