tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW Motorrad nie pojawi siju na EICMA i Intermot. Co dalej z prezentacjami nowoci?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW Motorrad nie pojawi siju na EICMA i Intermot. Co dalej z prezentacjami nowoci?

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.26, 22:06 Drukuj

W 2020 i 2021 roku premiery nowych motocykli oglądamy na żywo w sieci, a duże imprezy targowe zostały odwołane. W związku z tym BMW podjęło odważną decyzję w sprawie udziału w imprezach targowych.

BMW Motorrad poinformowało w oficjalnym komunikacie prasowym, że nie będzie już brało udziału w imprezach targowych EICMA oraz Intermot. Zamiast tego producent chce organizować pokazy premier według własnego uznania i korzystać z dobrodziejstw szeroko pojętego formatu cyfrowego.

NAS Analytics TAG

O ile prezes BMW Motorrad - Dr. Markus Schramm - nie mówi otwarcie o kwestii kosztów, a te z pewnością nie są niskie, o tyle wypowiada się głównie na temat praktycznych aspektów takiego rozwiązania. Dzięki organizacji własnych pokazów oraz premier online producent będzie mógł lepiej dotrzeć do osób naprawdę zainteresowanych produktami marki, a także korzystać z kreatywnych metod prezentacji.

BMW Motorrad zapowiedziało również, że nie zamierza zrezygnować z mniejszych, regionalnych imprez targowych i motocyklowych. Dzięki temu producent łatwiej będzie mógł dostosować format prezentacji do profilu klienta z danego kraju lub regionu. Organizatorzy targów EICMA już zapowiedzieli datę wydarzenia na rok 2021, ale oczywiście nadal nie jest to nic pewnego.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr