tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki Katana 125? Śmiała hipoteza japońskich dziennikarzy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki Katana 125? Śmiała hipoteza japońskich dziennikarzy

Autor: Raff 2019.11.03, 12:16 1 Drukuj

Suzuki Katana, zaprezentowana w ubiegłym roku podczas targów Intermot w Kolonii, ma szansę doczekać się mniejszego rodzeństwa. Jak twierdzą japońscy dziennikarze, możliwa jest wersja 125 cm3.

Źródłem tej informacji jest nie byle kto, bo prestiżowy magazyn Young Machine, który już nie raz przewidział premiery ważnych modeli. Sam pomysł nie wydaje się wcale taki szalony - skoro na rynku jest obecny model GSX-S 125, co stoi na przeszkodzie, by trochę go "ukatanić"?

NAS Analytics TAG

Tym bardziej, że cięta japońskim mieczem stylistyka, uzupełniona prostokątną lampą w stylu retro, staje się obowiązująca w kolejnych modelach - na przykład w nadchodzącym V-Stromie 1000. Na potwierdzenie hipotezy musimy jednak poczekać co najmniej do EICMy - w Tokio Suzuki Kataną 125 się nie pochwaliło.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę