tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki SV650X z nagrod w plebiscycie Best Bike Awards 2018
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki SV650X z nagrod w plebiscycie Best Bike Awards 2018

Autor: Konrad Bartnik 2018.08.29, 14:59 Drukuj

Dołożenie ciuchów cafe racera do doskonale znanego motocykla okazało się dla Suzuki strzałem w dziesiątkę. Model SV650X nie tylko dobrze się sprzedaje, zgarnął także ważną nagrodę branżową.

Choć Suzuki przyzwyczaiło nas w ostatnich latach do braku spektakularnych nowości, to ich motocykle wciąż znajdują liczne grono nabywców. Okazuje się także, że zachowawcze konstrukcje wciąż są doceniane, nawet przez kochających nowości specjalistów z branży. Zaprezentowany zeszłej jesieni SV650X zdobył właśnie główną nagrodę w kategorii średnich motocykli w plebiscycie Best Bike Awards, organizowanym przez prestiżowy brytyjski portal Auto Trader.

NAS Analytics TAG

Członkowie jury to trzy znane postacie w świecie brytyjskiej motoryzacji: założyciel Auto Tradera Robert Morphet, znany aktor i fan motocykli Andrew Shim oraz ceniony dziennikarz Phil West. Zwycięstwo Suzuki SV650X, będącego po prostu nowym wariantem stylistycznym znanego od lat SV650, jest dosyć zaskakujące. Za nim znalazły się tak znakomite motocykle, jak nowy KTM 790 Duke czy Ducati Monster 821.

W plebiscycie Best Bike Awards oceniane są nie tylko kryteria technologiczne, ale też takie czynniki jak wygląd, pozycja kierowcy, koszty eksploatacji, niezawodność, dostępność serwisu i szeroko pojęta codzienna przyjazność dla użytkownika. Tutaj lekkie zacofanie techniczne SV650X okazało się jego ogromną zaletą.

Czasy "żywych skamielin" od Suzuki powoli się jednak kończą. Zgodnie z zapowiedziami koncernu, uruchomienie nowych zakładów w Hamamatsu oznaczać będzie nowe rozdanie i intensywne prace nad totalnymi nowościami, które dogonią uciekającą konkurencję.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr