tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe Suzuki SV 650X NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe Suzuki SV 650X

Autor: Barry 2017.09.27, 09:49 Drukuj

Japończycy już w ubiegłym roku zaprezentowali koncepcyjny motocykl Suzuki SV 650 Rally. Teraz, na najbliższych targach Tokyo Motor Show, światło dzienne ujrzy jego bardziej "ucywilizowana" wersja, czyli SV 650X.

Prezentacja Suzuki SV 650X nie oznacza, że maszyna wejdzie od razu do seryjnej produkcji. Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Wszystko zależy od reakcji, jakie będzie wywoływać SV 650X. Nie bardzo rozumiemy, nad czym się tutaj zastanawiać… W naszej opinii SV 650 z oznaczeniem "X" wygląda znacznie ciekawiej od podstawowej wersji i doskonale wpisuje się w obecne trendy. Stylowa owiewka i przeszywane siedzenie to niby tylko detale, ale dodają uroku i charakteru. Trzymamy kciuki, aby motocykl pojawił się w ofercie.

Oficjalna prezentacja Suzuki SV 650X na Tokyo Motor Show już w ostatnich dniach października.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę