tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ciekawa premiera na chińskich targach moto. Czy to nowe Suzuki GSX-S300? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ciekawa premiera na chińskich targach moto. Czy to nowe Suzuki GSX-S300?

Autor: Raff 2018.10.15, 16:31 Drukuj

Całkiem możliwe, że tak właśnie wyglądać będzie Suzuki GSX-S300. Skąd to wiemy? Chiński kooperant Suzuki, firma Haojue, już dwukrotnie prezentowała własne motocykle, które później okazywały się "nowymi" modelami Suzuki.

Haojue to obecnie największy producent motocykli w Chinach DR300 zaprezentowano na targach motoryzacyjnych Chongqing Moto 2018 w Chinach. Obrazy patentowe nowego modelu DR300 firmy Haojue wykonują obchody od kwietnia tego roku. A teraz chińska marka w końcu zaprezentowała swój najnowszy model na szerszym świecie podczas targów Moto Chongqing. Jeśli wcześniej nie słyszałeś o Haojue, jest to obecnie największy producent motocykli w Chinach. Firma Haojue ma także największy w branży kapitał zagraniczny - inwestorem jest właśnie Suzuki.

Dzięki współpracy Haojue i Suzuki powstały już dwa motocykle - GW250, znany u nas jako Inazuma, i GSX-250R. Kolejnym może zostać GSX-S300 - wszystko, czego potrzebuje, to garść drobnych zmian i nowe oznaczenia producenta.

Stylistycznie DR300 wygląda dość świeżo - ostre linie, ciekawy reflektor LED i złoty widelec upside-down mogą się podobać. Jeśli przypatrzeć się dokładnie, Haojue DR300 to taka trochę mini wersja Suzuki GSX-S1000.

Haojue DR300 ma być napędzany zupełnie nowym dwucylindrowym silnikiem o pojemności 298 cm3. Jednostka napędowa od podstaw opracowywana była przez Haojue, co oznacza, że stary piec zbudowany przez Chińczyków na licencji Suzuki, stosowany w Inazumie, będzie mógł już przejść do historii.

To o tyle istotna informacja, że nowa jednostka napędowa zastąpi zapewne te montowane w GSX250R i V-Stromie 250. Suzuki jak na razie milczy na temat planów premiery tego motocykla jako GSX-S300.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę