tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Andrea Iannone stracił Bentleya za 400 tysięcy euro NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Andrea Iannone stracił Bentleya za 400 tysięcy euro

Autor: Janusz Bębenek 2018.12.29, 13:53 Drukuj

To nie był łatwy rok dla włoskiego zawodnika MotoGP, Andrei Iannone. W krótkim czasie stracił miejsce w fabrycznej ekipie Suzuki, rozstał się ze swoją partnerką, a w ostatnich dniach służba celna zatrzymała jego bardzo drogiego Bentleya.

Andrea Iannone, zwany "Maniakiem", zakończył sezon 2018 z dorobkiem 133 punktów, czterema podiami i 10 miejscem w klasyfikacji generalnej. To okazało się niewystarczające dla zarządu teamu Suzuki Ecstar, który już w połowie roku postawił na młodszych zawodników. Po zimowej przerwie na swoim miejscu pozostanie Alex Rins, a motocykl Iannone przypadnie nowemu nabytkowi Hamamatsu - Joanowi Mirowi.

Andrea Iannone trafił do zespołu Aprilii, która jest prawdopodobnie jego ostatnią szansą w karierze na fabryczną ekipę w MotoGP. Trudno jednak oczekiwać znakomitych rezultatów w sezonie 2019. Włoski motocykl wciąż jest w fazie rozwoju i sprawia mnóstwo problemów.

"Maniac" nie ustrzegł się kłopotów także w życiu osobistym. Rozstał się ze swoją partnerką, tancerką Belen Rodriguez, a ostatnio musi walczyć o odzyskanie swojego wartego 400 tysięcy euro Bentleya Continental Supersport, przejętego przez włoską służbę celną. Auto jest zarejestrowane w Szwajcarii, więc w świetle przepisów może jeździć po terenie UE tylko przez sześć miesięcy i być w tym czasie prowadzone wyłącznie przez właściciela lub kogoś z jego najbliższej rodziny.

Kiedy włoska policja zatrzymała luksusowego, 700-konnego sedana, za jego kierownicą siedział trener Iannone, Stefano Palasca. Bentley stoi więc uziemiony na parkingu służby celnej, a Andrea kopie się z urzędnikami i prawdopodobnie życzy sobie, by rok 2018 jak najszybciej przeszedł do historii.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę