tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tajemnicze turystyczne enduro. Czy to Aprilia Tuareg?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tajemnicze turystyczne enduro. Czy to Aprilia Tuareg?

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.08, 10:04 Drukuj

Motocykl turystyczny - to pozycja, której brakuje w portfolio marki Aprilia odkąd zniknął ostatni sprawiedliwy w ofercie, czyli model Caponord. Podczas targów EICMA pojawiło się światełko w tunelu, a konkretnie… w krzakach.

Aprilia rozpoczęła kuszenie turystykiem typu adventure już podczas ubiegłorocznych targów w Mediolanie. W tym roku Włosi wykazali się pomysłowością i umieścili tajemniczy motocykl turystyczny w "akwarium" i zasłonili go krzakami.

NAS Analytics TAG

Widać tylko drobne, ale wiele mówiące szczegóły - felgi szprychowe ubrane w terenowe opony, wysoko zadarty wydech, prosty wahacz, kratownicową ramę pomocniczą i charakterystyczne dla turystyków osłony dłoni. Obecnie segment średnich motocykli turystycznych, którymi można wyruszyć na terenową przygodę jest w kręgu zainteresowania wielu klientów. Coraz szersze grono motocyklistów stawia na lekkie, umiarkowanie mocne turystyki, którymi można łatwo przeprawić się w trudnym terenie.

Model Tuareg był produkowany od połowy lat 80. do 1994 roku. Stosowano w nim silniki o pojemnościach 50 cm3, 125 cm3, 350 cm3 i 600 cm3. Motocykl startował również w rajdzie Paryż - Dakar. Aprilia przygotowała już lekki dwucylindrowy silnik rzędowy, który pojawi się w RS660 oraz Tuono 660.

Czy w przyszłym roku zobaczymy tajemniczego turystyka w pełnej okazałości? Mamy nadzieję, że tak.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr