tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Noale... wiartka! Aprilia bdzie produkowa motocykle o mniejszych pojemnociach.
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Noale... wiartka! Aprilia bdzie produkowa motocykle o mniejszych pojemnociach.

Autor: Raff 2019.12.29, 10:13 Drukuj

Aprilia już wkrótce zaprezentuje motocykle o pojemnościach 250 - 350 cm3 - twierdzi jeden z managerów koncernu Piaggio. Budżetowe motocykle mają być odpowiedzią firmy na rosnącą popularność Royala Enfielda, Benelli i Jawy.

Na rynku indyjskim, który jest jednym z najwięszych i najważniejszych na świecie, Royal Enfield ma w klasie 250 - 350 cm3 niezagrożoną pozycję lidera. Fakt ten bardzo kłuje w oczy konkurencję, która chciałaby wyrwać hegemonowi choć odrobinę udziału w rynku. Tym bardziej że Aprilia w tej klasie sama święciła kiedyś triumfy modelem RS250.

NAS Analytics TAG

Coraz skuteczniej robi to Benelli i, od niedawna Mahindra z reaktywowaną Jawą. Szefowie Aprilii, zachęceni faktem, że coraz więcej nabywców rozgląda się za motocyklami innymi niż Royal Enfield, już przymierza się do mocnego wkroczenia na rynek.

Jeden z managerów grupy Piaggio ujawnił, że firma planuje zaprezentowac kilka modeli o pojemnościach od 250 do 350 cm3 pod marką Aprilia. Motocykle projektowane są na rynek indyjski, ale niewykluczone, że trafią także do Europy. Segment średnich pojemności dynamicznie rośnie i Apriliza na pewno nie zamierza zostać w tyle.

Całkiem niedawno Noale pochwaliło się prototypem sportowej ćwiartki GPR250. Motocykl napędzany był jednocylindrową, chłodzoną cieczą jednostką o pojemności 249 cm3 i 25 KM mocy przy 9000 obr/min. Rzecz miała miejsce w Chinach, niewykluczone zatem, że będzie to jedna z propozycji, jakie zobaczymy wkrótce.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr