tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle Aprilia RS660 i Tuono 660 przyłapane przed premierą!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle Aprilia RS660 i Tuono 660 przyłapane przed premierą!

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.23, 09:29 Drukuj

Dwa nowe motocykle Aprilia zostały przyłapane na torze Autodromo Vallelunga. Nagrania z nisko latającymi dwucylindrowcami z Noale pojawiły się na facebookowym profilu pucharu Aprilia Cup.

Pojawienie się dwóch małych motocykli Aprilia to ciekawy, ekscytujący i nietypowy ruch. Podczas gdy producenci coraz rzadziej inwestują w rozwój mniejszych motocykli sportowych, Aprilia pokaże zupełnie nową konstrukcję.

NAS Analytics TAG

Na pokazanych w czerwcu szkicach patentowych widać, że motocykl będzie mocno wyróżniał się stylem. Najciekawszą rzeczą w RS660 może być zapowiadana aktywna aerodynamika.

Na filmach niewiele widać, ale za to wiele słychać. W nowym motocyklu możemy spodziewać się silnika w układzie V. Pojawiły się spekulacje, że może to być "ucięty" silnik z RSV4 1100. Na zdjęciu z toru mamy wspomniane aerodynamiczne owiewi oraz wahacz zbliżony wyglądem do tego z RSV4. Po tym, co zobaczyliśmy, z niecierpliwością czekamy na listopadową premierę.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG

Aprilia-RS-660-2

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę