tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aprilia RS660 już testowana na włoskim torze Vallelunga! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aprilia RS660 już testowana na włoskim torze Vallelunga!

Autor: Raff 2018.12.05, 15:20 Drukuj

Ledwie miesiąc temu oglądaliśmy Aprilię RS660 jako prototyp na targach EICMA, a dziś motocykl jest testowany na włoskim torze Vallelunga i to w dwóch wersjach - drogowej i torowej.

Supersport Aprilia RS660 pokazano w Mediolanie jako koncept, zatem sądziliśmy, że do premiery jeszcze daleka droga. Nawet trochę nas dziwiło, że Aprilia przedstawia spójną i technicznie dopracowaną konstrukcję jako prototyp, motocykl wyglądał bowiem bardzo "produkcyjnie".

~~~~~------~~~~~

Aprilia-RS-660-spy-photo-UAE-Dubai-2

W RS660 zastosowano dwucylindrowy silnik rzędowy, który powstał niejako z przecięcia na pół V4 z Tuono. W motocyklu znalazły się inne ciekawe rozwiązania, jak system aktywnej aerodynamiki A3, czy tylny amortyzator montowany bezpośrednio na wahaczu.

Portal morebikes.co.uk. opublikował zdjęcia z toru Vallelunga, gdzie producent testował dwie wersje motocykla - torową i drogową, z pełną homologacją. Aprilia RS660 powinna pojawić się pod koniec przyszłego roku. Cena jest na razie nieznana.

Aprilia-RS-660-spy-photo-UAE-Dubai-1

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę