tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aprilia RS660 już testowana na włoskim torze Vallelunga!

Aprilia RS660 już testowana na włoskim torze Vallelunga!

Autor: Raff 2018.12.05, 15:20 Drukuj

Ledwie miesiąc temu oglądaliśmy Aprilię RS660 jako prototyp na targach EICMA, a dziś motocykl jest testowany na włoskim torze Vallelunga i to w dwóch wersjach - drogowej i torowej.

Supersport Aprilia RS660 pokazano w Mediolanie jako koncept, zatem sądziliśmy, że do premiery jeszcze daleka droga. Nawet trochę nas dziwiło, że Aprilia przedstawia spójną i technicznie dopracowaną konstrukcję jako prototyp, motocykl wyglądał bowiem bardzo "produkcyjnie".

Aprilia-RS-660-spy-photo-UAE-Dubai-2

W RS660 zastosowano dwucylindrowy silnik rzędowy, który powstał niejako z przecięcia na pół V4 z Tuono. W motocyklu znalazły się inne ciekawe rozwiązania, jak system aktywnej aerodynamiki A3, czy tylny amortyzator montowany bezpośrednio na wahaczu.

Portal morebikes.co.uk. opublikował zdjęcia z toru Vallelunga, gdzie producent testował dwie wersje motocykla - torową i drogową, z pełną homologacją. Aprilia RS660 powinna pojawić się pod koniec przyszłego roku. Cena jest na razie nieznana.

Aprilia-RS-660-spy-photo-UAE-Dubai-1

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę