tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Prawo jazdy za 950. razem. Ten rekord długo pozostanie niepobity NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Prawo jazdy za 950. razem. Ten rekord długo pozostanie niepobity

Autor: Raff 2018.08.18, 11:46 6 Drukuj

Pamiętacie rekordzistę z Opola, który 113 razy podchodził do egzaminu na prawo jazdy? To wciąż słaby wynik w porównaniu do pewnej Koreanki, która próbowała uzyskać uprawnienia aż 950 razy!

Historia mężczyzny z Opola, który z uporem godnym lepszej sprawy 113 razy próbował zdać egzamin na prawo jazdy wiralowo rozeszła się po polskim internecie. Tymczasem jego wynik w światowym rankingu fakapów znajduje się daleko w tyle.

__________________________________________

Pewna mieszkanka Korei Południowej była tak zdeterminowana, by uzyskać wymarzone uprawnienia, że żadna porażka nie była w stanie jej zniechęcić. 68-latka przez trzy lata starała się zdawać kolejne egzaminy. Udało jej się to dopiero za 950. razem.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę