tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy rekord! Mieszkaniec opolszczyzny 113 razy podchodził do egzaminu na prawko
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy rekord! Mieszkaniec opolszczyzny 113 razy podchodził do egzaminu na prawko

Autor: Raff 2018.04.26, 12:56 Drukuj

Aż 113 razy próbował zdać egzamin na prawo jazdy mieszkaniec Opolszczyzny. Dokumentu wciąż nie zdobył, ustanowił zamiast tego oficjalny rekord Polski w liczbie podejść do egzaminu.

Młody mieszkaniec okolic Opola jest absolutnym rekordzistą w kategorii "porażki egzaminacyjne". Historia potyczek kandydata na kierowcę z trudami przepisów ruchu drogowego sięga stycznia 2017 r. od tamtej pory mężczyzna 113 razy podchodził do egzaminu teoretycznego (30 zł), pięć razy do praktycznego (140 zł). Jak łatwo policzyć, nierówna walka z Prawem o ruchu drogowym kosztowała młodego śmiałka ponad 4000 zł.

NAS Analytics TAG

Poprzedni rekord - 86 podejść do egzaminu - należał do mieszkańca Woli Uhruskiej, który w chełmskim WORD próbował zdobyć uprawnienia 86 razy. Mimo wydania niemal 3000 zł, cel, jakim było zdobycie uprawnień, nie został osiągnięty.

Zdaniem instruktorów sytuacje takie jak ta nie są odosobnione. Niektórzy kursanci nie potrafią się uczyć, nie rozumieją czytanego tekstu i nie potrafią odczytać sensu poznawanych przepisów. Wszystko to sprawia, że próbują uczyć się na pamięć. Skutki są łatwe do przewidzenia.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę