tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 86 razy podchodzi do teorii. mieszny i straszny przypadek w chemskim WORD
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

86 razy podchodzi do teorii. mieszny i straszny przypadek w chemskim WORD

Autor: Rafa Raff Betnarski 2018.01.30, 09:58 Drukuj

Aż 86 razy próbował zdać egzamin teoretyczny mieszkaniec Woli Uhruskiej na Lubelszczyźnie. Mimo wielu starań i wydania blisko 3 tysięcy zł, na plac manewrowy wciąż wjechać nie może.

Przygoda nieszczęśliwego kandydata na kierowcę zaczęła się dawno temu. W roku 2013, w chełmskim WORD próbował on przejść egzamin teoretyczny 24 razy. W kolejnym roku atakował wytrwale dalej, podejmując imponujące 31 prób.

NAS Analytics TAG

Mimo porażek, wytrwały kandydat nie składał broni. W kolejnych latach podchodził do tego samego egzaminu nadal - 17 razy w 2015 r., 7 razy w 2016 r. i 6 razy w 2017 r. Bezskutecznie. Mimo 86 prób (ostatnia w tym roku), mężczyźnie nie udało się uzyskać pozytywnego wyniku egzaminu teoretycznego.

Co ciekawe, jak twierdzą egzaminatorzy z chełmskiego WORD, pechowy kandydat za każdym razem korzysta z możliwości zapoznania się z poprawnymi odpowiedziami. Jak dotąd gość przepuścił na egzaminy prawie 3 tysiące złotych.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr