tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Poseł Kukiz'15 i instruktorzy nauki jazdy apelują o udostępnienie nagrań z oblanych egzaminów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Poseł Kukiz'15 i instruktorzy nauki jazdy apelują o udostępnienie nagrań z oblanych egzaminów

Autor: Raff 2018.03.12, 13:27 3 Drukuj

Pokażcie nagrania z oblanych egzaminów - apelują instruktorzy nauki jazdy. Ich zdaniem taki materiał pomoże kursantom poprawiać błędy. W sprawie interweniuje też poseł Kukiz'15.

Błądzić jest rzeczą ludzką, trwać w błędzie - głupotą. Te słowa Seneki były z pewnością inspiracją dla grupy instruktorów nauki jazdy, którzy zwrócili się do posła Kukiz'15 Andrzeja Kobylarza z prośba o interwencję w ważnej sprawie.

NAS Analytics TAG

Instruktorom zależy, by kursant po oblanym egzaminie miał możliwość zapoznania się z nagraniem video z jego przebiegiem. Dzięki analizie błędów, które popełnił, miałby szansę popracować nad nimi i wyeliminować je przy kolejnym podejściu.

W tej chwili przepisy przewidują udostępnienie takiego nagrania tylko w przypadku, gdy zdający złoży skargę na przebieg egzaminu. Zdaniem posła Andrzeja Kobylarza wielu kursantów nie chce kwestionować oceny egzaminatora, bo najczęściej się z nią zgadza. Chodzi im wyłącznie o przeanalizowanie własnych błędów.

Zdaniem posła Kukiz'15 udostępnienie nagrać wcale nie musi być technicznie skomplikowane ani kosztowne. Kursant otrzymywałby film z egzaminu na zewnętrznym nośniku (na przykład pendrive) albo mógłby podejrzeć nagranie na stronie WORD.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę