tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nagrania z oblanego egzaminu nie zobaczysz. Ministerstwo obawia si hejtu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nagrania z oblanego egzaminu nie zobaczysz. Ministerstwo obawia si hejtu

Autor: Raff 2018.04.23, 12:22 Drukuj

Kursanci nie zobaczą nagrań z egzaminów na prawo jazdy. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa uważa, że mogłoby to zakończyć się szarganiem opinii instruktorów. Obecny stan prawny uznaje za optymalny.

Miesiąc temu pisaliśmy o propozycji posłów Kukiz'15 dotyczącej możliwości udostępnienia nagrań z egzaminów na prawo jazdy. Instruktorzy i kursanci chcieliby mieć możliwość obejrzenia zapisu oblanego egzaminu, by przeanalizować błędy popełnione przez kandydata na kierowcę. Dzięki temu kursant miałby szansę nad nimi popracować i wyeliminować je przy kolejnym podejściu.

NAS Analytics TAG

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa jest jednak nieugięte. Zdaniem podsekretarza stanu Marka Chodkiewicza, obecne rozwiązanie jest optymalne zarówno dla egzaminowanych, jak i egzaminatorów - nagrania służą wyjaśnieniu wątpliwości dotyczących rzetelności egzaminu, a zatem dostęp do nich możliwy jest tylko w wyjątkowych przypadkach.

Zdaniem Chodkiewicza powszechny dostęp do nagrań z egzaminów mógłby zakończyć się dalszym ich upowszechnianiem w mediach społecznościowych, co z kolei prowadziłoby do hejtu i szargania reputacji WORD-ów i samych egzaminatorów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr