tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najpiękniejsze, najseksowniejsze, pożądane… motocykle
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Najpiękniejsze, najseksowniejsze, pożądane... motocykle

Autor: Łukasz „Boczo" Tomanek 2010.02.10, 13:01 21 Drukuj

Czy istnieją motocykle, których oglądanie powinno być opatrzone barierą wiekową? Motocykle, które na historii odcisnęły tak mocne piętno, że po prostu chce się je posiadać?

Całkiem niedawno na naszym portalu zaprezentowaliśmy Wam listę najbrzydszych naszym zdaniem motocykli, które w ciągu ostatnich lat wydostały się z umysłów designerów i co gorsza, były sprzedawane. Wrzawa, która miała miejsce w komentarzach do tego tekstu prawdę mówiąc nie była dla nas zaskoczeniem. Niektóre z motocyklowych brzydali przyprawiają o myśli samobójcze, ale przecież nie wszystko, co ma dwa koła i silnik musi działać podobnie. Co więcej, sporo jednośladów z powodzeniem mogłoby znaleźć się w galeriach sztuki, na obrazach w dębowej ramie, zawieszonych nad mahoniowym biurkiem na ostatnim piętrze przeszkolonego wieżowca, czy też na rozkładówkach pism. Wtem pomyśleliśmy sobie: czy istnieją motocykle, które działają podobnie jak modelka odziana w sznurkowe bikini, lub jak kto woli przystojniak z dwudniowym zarostem? Motocykle, których oglądanie powinno być opatrzone barierą wiekową? Motocykle, które na historii odcisnęły tak mocne piętno, że po prostu chce się je posiadać? Wszystkie maszyny, które znalazły się na liście są przynajmniej bardzo ładne, ale tym razem postanowiliśmy wziąć też pod uwagę to, co te motocykle zrobiły dla świata, jak bardzo były przełomowe i dlaczego. Selekcja była mozolna i burzliwa i lojalnie ostrzegamy, że w niniejszym artykule znajduje się sporo lubieżnych porównań i słów typu „pożądanie", „seks", „bielizna".

striptease columbia 350
cesna laska Diamond Katana
iza modelka lusterko
NAS Analytics TAG

Komentarze 12
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:tom 19/08/2014 17:44

Gdzie Honda X11?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę