tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki wspomina GPZ 900. Czy to tylko wspominki czy moe co wicej?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kawasaki wspomina GPZ 900. Czy to tylko wspominki czy moe co wicej?

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.12.23, 00:35 1 Drukuj

Kawasaki opublikowało krótki klip, w którym pokazuje historię zmian GPZ900. Oczywiście wywołał on lawinę spekulacji na temat możliwego powrotu motocykla.

Platforma Z900. premiera drugiej części "Top Gun" w 2020 roku i klip, w którym możemy poznać historię ewolucji modelu GPZ900 - połączenie tych faktów słusznie rozpala wyobraźnię motocyklistów i mediów motocyklowych na całym świecie.

NAS Analytics TAG

Moda na nostalgię to dobry biznes również dla producentów motocykli. Ducati z modelem Scrambler, Triumph z modelem Bonneville, Suzuki z Kataną wyjętą żywcem z lat 80. czy Moto Guzzi z hitem sprzedażowym V85 TT to tylko kilka przykładów tego, że rynek pragnie motocykli w stylu retro.

Kawasaki GPZ900 debiutowało w 1984 roku, a w 1986 roku dosiadał go Tom Cruise w filmie "Top Gun". Motocykl był napędzany silnikiem o pojemności 908 cm3, który generował moc 115 koni mechanicznych. Kawasaki Z900RS to doskonała baza do powrotu legendy - motocykl ma silnik o pojemności 948 cm3 i mocy 111 koni. Oprócz tego wyposażono go w kontrolę trakcji i przednie zawieszenie z regulacją tłumienia i odbicia.

Podobno nic nie dzieje się bez przyczyny. Czy tak samo jest w przypadku przypomnienia historii GPZ900? O tym przekonamy się w przyszłym roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr