tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Buspasy w Gdańsku otwarte dla motocyklistów!
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Buspasy w Gdańsku otwarte dla motocyklistów!

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.05.13, 16:19 8 Drukuj

Uwaga! Ważny komunikat z pomorza!

Dobre wieści z północy. Jak podaje Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklowe (TSM), dzięki wystosowanej inicjatywie Gdańskie buspasy zostały właśnie udostępnione motocyklistom. To niezmiernie dla nas pozytywna wiadomość, bo istnieje promyczek nadziei, że życie stanie się dla nas trochę łatwiejsze i władzom lokalnym zależy na motocyklistach. Inicjatywa TSM została poparta przez gdański zarząd dróg, dzięki czemu motocykliści z buspasów już mogą korzystać. Kraków, Łódź, Bydgoszcz. Czekamy na Warszawę i czekamy na całą Polskę!

NAS Analytics TAG

Oświadczenie TSM:

Dzięki inicjatywie Trójmiejskiego Stowarzyszenia Motocyklowego i przychylności gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni, od 11.05.2015 gdańskie buspasy zostały udostępnione motocyklistom. Jest to kolejne miasto, które wprowadziło takie rozwiązanie. Liczymy na to, iż usprawni ono ruch na ulicach z buspasami oraz znacząco wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tym samym, trzymamy kciuki za wprowadzenie podobnych rozwiązań w pozostałych miastach, posiadających pasy stworzone dla komunikacji miejskiej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 7
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:anonim 13/05/2015 20:01

Prima a prilis? ;-)

Odpowiedz
Autor:Kondziu4 13/05/2015 10:26

Czekamy na Olsztyn :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę