tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Buspasy dla motocyklistów w Łodzi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Buspasy dla motocyklistów w Łodzi

Autor: Beavis 2015.03.19, 11:32 9 Drukuj

Łódź, obok Bydgoszczy i Krakowa, dołącza do umożliwiania motocyklistom poruszania się po buspasach. W niedzielę 22. marca rusza pilotażowy program "Buspas udostępniony motocyklistom".

Łódź będzie trzecim miastem w Polsce, które zdecydowało się na udostępnienie motocyklistom buspasów. Od lipca zeszłego roku po buspasach na motocyklu można jeździć w Bydgoszczy. Informowaliśmy także o świetnych rezultatach zastosowania tego rozwiązania w Krakowie, gdzie zmniejszyły się korki - wbrew lansowanemu przez massmedia przekonaniu, że w tym czasie zwiększyła się liczba wypadków.

NAS Analytics TAG

Łódzki program rusza już w niedzielę i będzie dotyczył buspasa na drodze krajowej nr 14, prowadzącej aleją Palki i ulicą Kopcińskiego do ulicy Rydza-Śmigłego. Jeśli wszystko obędzie się bez większych incydentów, w przyszłości możliwość korzystania z buspasów zostanie rozszerzona na inne rejony miasta.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę