tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bydgoszcz: ratownik medyczny zgin w wypadku motocyklowym
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bydgoszcz: ratownik medyczny zgin w wypadku motocyklowym

Autor: Raff 2020.10.28, 18:45 8 Drukuj

Ratownik medyczny, jadący motocyklowym ambulansem, zderzył się z samochodem osobowym, który wymusił pierwszeństwo. Mimo szybkiej reakcji służb, motocyklisty nie udało się uratować.

Bydgoszcz była jednym z pierwszych miast, gdzie motocyklowe karetki pojawiły się jako wsparcie dla systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego. Charakterystycznie oznakowane motocykle na stałe wpisały się w miejski krajobraz, ponieważ jako pierwsze pozwalały dojechać do poszkodowanych.

NAS Analytics TAG

Niestety, dziś ratownictwo w tym mieście poniosło ogromną stratę. U zbiegu al. kard. Wyszyńskiego i ul. Skłodowskiej-Curie, osobowy hyundai wymusił pierwszeństwo na motokaretce. Kierujący jednośladem z dużą siłą uderzył w samochód, przeleciał nad nim, a następnie uderzył w krawężnik.

Mimo błyskawicznie podjętej akcji ratunkowej i przewiezieniu poszkodowanego do szpitala, jego życia nie udało się uratować.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr