tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ratownik na motocyklu w Bydgoszczy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ratownik na motocyklu w Bydgoszczy

Autor: Lovtza 2016.02.17, 11:34 10 Drukuj

Jak donosi lokalne wydanie Gazety Wyborczej park maszyn Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy powiększy się o motocykl ratowniczy Suzuki DL 1000. Obecnie trwają prace przystosowujące pojazd do pracy przy ratowaniu ludzkiego życia i zdrowia. Maszyna została wypożyczona od bydgoskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Ratunkowego. Ratownik, będzie z niej korzystał od początku marca do końca października.  

Szefostwa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy prowadzi rozmowy z wojewodą kujawsko-pomorskim Mikołajem Bogdanowiczem i Narodowym Funduszem Zdrowia, aby pozyskać pieniądze na kupno takiej maszyny. Motocyklowy ratownik okazał się rozwiązanemu skutecznym i sprawdzonym, zarówno w krajach Europy Zachodniej, jak również w Polsce. Kto będzie w Bydgoszczy jeździł na motocyklu pogotowia?

NAS Analytics TAG


- Nie musimy nikogo przyuczać, w naszej stacji w Fordonie pracuje Szymon Katafias, świetny motocyklista, pasjonat tych maszyn i bardzo dobry ratownik. To on będzie gospodarzem moto-ambulansu - mówi Gazecie Wyborczej dyrektor stacji.

A tutaj ratownik w pracy:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Autor: Noen 28/02/2016 11:34

Wiz krew.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr