tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ratownik na motocyklu w Bydgoszczy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ratownik na motocyklu w Bydgoszczy

Autor: Lovtza 2016.02.17, 11:34 10 Drukuj

Jak donosi lokalne wydanie Gazety Wyborczej park maszyn Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy powiększy się o motocykl ratowniczy Suzuki DL 1000. Obecnie trwają prace przystosowujące pojazd do pracy przy ratowaniu ludzkiego życia i zdrowia. Maszyna została wypożyczona od bydgoskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Ratunkowego. Ratownik, będzie z niej korzystał od początku marca do końca października.  

Szefostwa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy prowadzi rozmowy z wojewodą kujawsko-pomorskim Mikołajem Bogdanowiczem i Narodowym Funduszem Zdrowia, aby pozyskać pieniądze na kupno takiej maszyny. Motocyklowy ratownik okazał się rozwiązanemu skutecznym i sprawdzonym, zarówno w krajach Europy Zachodniej, jak również w Polsce. Kto będzie w Bydgoszczy jeździł na motocyklu pogotowia?

NAS Analytics TAG


- Nie musimy nikogo przyuczać, w naszej stacji w Fordonie pracuje Szymon Katafias, świetny motocyklista, pasjonat tych maszyn i bardzo dobry ratownik. To on będzie gospodarzem moto-ambulansu - mówi Gazecie Wyborczej dyrektor stacji.

A tutaj ratownik w pracy:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Autor: Noen 28/02/2016 11:34

Wiz krew.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr