tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoAmbulans w porannych korkach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoAmbulans w porannych korkach

Autor: Beavis 2014.11.17, 10:56 3 Drukuj

Na poniższym filmie możecie zobaczyć, jak wygląda standardowy kurs ratownika na jednośladzie.

Całkiem niedawno pisaliśmy o niebezpiecznej pracy kierowcy MotoAmbulansu. Także o tym, że nadal (mimo, że jest wielokrotnie lepiej niż kilka lat temu, o czym nie powinniśmy zapominać!) kierowcy samochodów od czasu do czasu zasypiają przy przepuszczaniu przeciskającego się w korku motocykla. W przypadku gdy motocyklista jedzie do pracy, nie jest to duży problem. Większy, kiedy jest to ambulans na sygnale.

Na poniższym filmie możecie zobaczyć, jak wygląda standardowy kurs ratownika na jednośladzie. Z opisu klipu wynika, że oszczędzono ponad połowę czasu w stosunku do tradycyjnego ambulansu. Trzeba przyznać, że kierowca ma co robić. Sami zerknijcie:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Daro 17/11/2014 17:27

Yamaha Tenere XT660Z

Odpowiedz
Autor:szatan667 17/11/2014 11:29

Niezły jest!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę