tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoAmbulans w porannych korkach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoAmbulans w porannych korkach

Autor: Beavis 2014.11.17, 10:56 3 Drukuj

Na poniższym filmie możecie zobaczyć, jak wygląda standardowy kurs ratownika na jednośladzie.

Całkiem niedawno pisaliśmy o niebezpiecznej pracy kierowcy MotoAmbulansu. Także o tym, że nadal (mimo, że jest wielokrotnie lepiej niż kilka lat temu, o czym nie powinniśmy zapominać!) kierowcy samochodów od czasu do czasu zasypiają przy przepuszczaniu przeciskającego się w korku motocykla. W przypadku gdy motocyklista jedzie do pracy, nie jest to duży problem. Większy, kiedy jest to ambulans na sygnale.

NAS Analytics TAG

Na poniższym filmie możecie zobaczyć, jak wygląda standardowy kurs ratownika na jednośladzie. Z opisu klipu wynika, że oszczędzono ponad połowę czasu w stosunku do tradycyjnego ambulansu. Trzeba przyznać, że kierowca ma co robić. Sami zerknijcie:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Daro 17/11/2014 17:27

Yamaha Tenere XT660Z

Odpowiedz
Autor:szatan667 17/11/2014 11:29

Niezły jest!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę