tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Multistrada dla bezpiecznych drg. Szlachetna inicjatywa na przeczy Brennero
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Multistrada dla bezpiecznych drg. Szlachetna inicjatywa na przeczy Brennero

Autor: Raff 2018.08.09, 17:57 Drukuj

Dwa motocykle Ducati Multistrada 950 z wyposażeniem medycznym patrolować będą graniczny odcinek autostrady przez przełęcz Brennero we Włoszech. Zabezpieczą także imprezy masowe w tamtym regionie.

Medyczne motocykle Ducati są częścią pilotażowego projektu Motosoccorso autorstwa Croce Bianca (Biały Krzyż) - organizacji non-profit zajmującej się pierwszą pomocą na terenie Tyrolu Południowego. Projekt realizowany jest wspólnie z zarządcą autostrady - Autostrade del Brennero Spa.

NAS Analytics TAG

Dwie Multistrady 950 wyposażone zostały w najpotrzebniejszy w nagłych przypadkach sprzęt medyczny i ostrzegawczy - syreny, oświetlenie defibrylatory AED, zestawy tlenowe i szereg instrumentów i opatrunków niezbędnych ratownikom medycznym na miejscu zdarzenia.

Motocykle, wyposażone w specjalny nadajnik umożliwiający bezpłatny wjazd na autostradę, patrolować będą graniczny odcinek autostrady przez przełęcz Brennero i reagować na każdy przypadek zagrożenia życia lub zdrowia podróżnych .

Jak zapowiada Croce Bianca, ze względu na wysoką mobilność, Multistrady zostaną wykorzystane także do zabezpieczenia imprez masowych organizowanych w Tyrolu Południowym.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr