tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Multistrada dla bezpiecznych dróg. Szlachetna inicjatywa na przełęczy Brennero
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Multistrada dla bezpiecznych dróg. Szlachetna inicjatywa na przełęczy Brennero

Autor: Raff 2018.08.09, 17:57 Drukuj

Dwa motocykle Ducati Multistrada 950 z wyposażeniem medycznym patrolować będą graniczny odcinek autostrady przez przełęcz Brennero we Włoszech. Zabezpieczą także imprezy masowe w tamtym regionie.

Medyczne motocykle Ducati są częścią pilotażowego projektu Motosoccorso autorstwa Croce Bianca (Biały Krzyż) - organizacji non-profit zajmującej się pierwszą pomocą na terenie Tyrolu Południowego. Projekt realizowany jest wspólnie z zarządcą autostrady - Autostrade del Brennero Spa.

NAS Analytics TAG

Dwie Multistrady 950 wyposażone zostały w najpotrzebniejszy w nagłych przypadkach sprzęt medyczny i ostrzegawczy - syreny, oświetlenie defibrylatory AED, zestawy tlenowe i szereg instrumentów i opatrunków niezbędnych ratownikom medycznym na miejscu zdarzenia.

Motocykle, wyposażone w specjalny nadajnik umożliwiający bezpłatny wjazd na autostradę, patrolować będą graniczny odcinek autostrady przez przełęcz Brennero i reagować na każdy przypadek zagrożenia życia lub zdrowia podróżnych .

Jak zapowiada Croce Bianca, ze względu na wysoką mobilność, Multistrady zostaną wykorzystane także do zabezpieczenia imprez masowych organizowanych w Tyrolu Południowym.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę