tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykliści ratują życie kierowcom samochodów - relacja wideo ze szkolenia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykliści ratują życie kierowcom samochodów - relacja wideo ze szkolenia

Autor: Barry 2018.04.17, 12:43 Drukuj

MotoPomocni od lat zajmują się szkoleniem motocyklistów z pierwszej pomocy, w zakresie ratowania poszkodowanych w wypadkach drogowych. Odwiedziliśmy z naszą kamerą jedno z takich szkoleń.

NAS Analytics TAG

Na 8-godzinnym szkoleniu instruktorzy uczą, jak bezpiecznie poruszać się po drodze i unikać wypadków, jak zachować się w sytuacji, gdy już dochodzi do wypadku oraz przede wszystkim, jak poprawnie udzielać pierwszej pomocy poszkodowanym. Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji z takiego szkolenia.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę