tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Użytkowanie motocykli w Polsce - ankieta do badań naukowych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Użytkowanie motocykli w Polsce - ankieta do badań naukowych

Autor: Konrad Bartnik 2018.04.17, 17:09 4 Drukuj

Jako społeczność polskich motocyklistów mamy właśnie okazję wspomóc wysiłki naukowców w dokładnej analizie sposobu wykorzystywania naszych jednośladów. Zachęcamy do wypełnienia specjalnej anonimowej ankiety, która pomoże w stworzeniu obrazu statystycznego polskiego motonity. Mając w ręku twarde dane, łatwiej walczyć o nasze prawa i ewentualne ułatwienia w ruchu drogowym.

Każdy z nas kto wybrał się swoim pojazdem za granicę, mógł się przekonać, że warunki jazdy motocyklem w poszczególnych krajach są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników. Są to głównie infrastruktura drogowa, uregulowania prawne i w końcu kultura komunikacyjna innych użytkowników dróg.

NAS Analytics TAG

A jak ta sytuacja wygląda w Polsce? Kto jeździ motocyklem? Jakie zauważamy problemy, i jakie są główne czynniki wpływające na jakość poruszania się motocyklem, skuterem czy motorowerem po naszych miastach? Czy wszędzie problemy te są takie same? Może warto przyjrzeć się temu dokładnie?

Takie zadanie postawił sobie motocyklista i adiunkt w Zakładzie Przedsiębiorczości i Gospodarki Przestrzennej UP w Krakowie, dr Sławomir Dorocki, podejmując próbę odpowiedzi na powyższe pytania. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w przeprowadzeniu badań i podzielenie się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami z polskich dróg.  Wyniki ankiety są w pełni anonimowe i zostaną wykorzystane jedynie w celach naukowych.

Ankietę znajdziecie pod adresem http://sdorocki.up.krakow.pl/ptw_pl.html a jej wyniki poznacie niebawem na naszych stronach. Bardzo dziękujemy za pomoc!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę