tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista. Trwa szósta edycja bezpłatnych szkoleń
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista. Trwa szósta edycja bezpłatnych szkoleń

Autor: Redakcja 2019.02.14, 15:41 Drukuj

W całej Polsce trwają bezpłatne szkolenia Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista. W prowadzonych przez instruktorów grupy MotoPomocni zajęciach motocykliści uczą się jak pomagać poszkodowanym i jak być bezpiecznym na drodze.

Tegoroczna edycja bezpłatnych szkoleń Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista jest już szóstą. Od 2014 roku MotoPomocni przekazali wiedzę na temat pierwszej pomocy i bezpieczeństwa na drodze już ponad 15 tys. osób.

~~~~~------~~~~~

Szósta edycja szkoleń obejmuje, podobnie jak poprzednie, szeroki zakres zagadnień związanych z pierwszą pomocą na miejscu wypadku. Uczestnicy poznają przepisy regulujące kwestię udzielania pomocy, dowiadują się w jaki sposób zabezpieczyć miejsce zdarzenia, wreszcie jak pomagać poszkodowanym - jak prowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową, używać zautomatyzowanego defibrylatora AED, opatrywać rany.

Całkowitą nowością podczas tegorocznej edycji bezpłatnych szkoleń jest symulacja pierwszej pomocy w wirtualnej rzeczywistości. Dzięki specjalnej aplikacji opracowanej przez firmę 4help VR, uczestnicy mogę przenieść się w wirtualny świat, by tam udzielić pomocy osobie poszkodowanej.

Uczestnicy tegorocznej edycji szkoleń Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista poznają także tajniki motocyklowych opon i ich wpływu na nasze bezpieczeństwo. To również nowość podczas tegorocznych szkoleń.

Rejestracja na niektóre szkolenia jest jeszcze otwarta - warto skorzystać z formularza na stronie motopomocni.pl by zapisać się na jedno ze szkoleń.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę