tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wzorowa postawa motocyklistw, ktrzy pierwsi dotarli na miejsce wypadku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wzorowa postawa motocyklistw, ktrzy pierwsi dotarli na miejsce wypadku

Autor: Janusz Bbenek 2019.09.23, 15:23 2 Drukuj

W ostatnią sobotę po południu, w miejscowości Seroki Parcela na DK92, doszło do czołowego zderzenia dwóch aut. Dwaj motocykliści, którzy pojawili się na miejscu chwilę później, udzielili pomocy ofiarom i zabezpieczyli miejsce wypadku do przybycia służb.

Strażacy z Sochaczewa i Paprotni wyrazili uznanie dla dwójki motocyklistów, którzy w podręcznikowy sposób zachowali się w czasie zdarzenia drogowego na DK92 między Warszawą, a Sochaczewem. Na prostym odcinku czołowo zderzyły się dwa auta. Motocykliści udzielili pomocy znajdującym się w nich osobom, a także odłączyli akumulatory w obu rozbitych pojazdach.

NAS Analytics TAG

Pamiętajmy - pomoc ofiarom wypadku i zabezpieczenie miejsca, w którym do niego doszło, np. poprzez oznakowanie ostrzegające innych kierowców oraz właśnie odłączenie akumulatora, to nasz obowiązek nie tylko moralny, ale również prawny. Przystępujmy do tych czynności bez obaw - jako osoby niosące pomoc, jesteśmy chronieni przez prawo. Bardzo rzadko możemy zaszkodzić, za to bardzo często można kogoś uratować, zwłaszcza jeśli nie stronimy od dokształcania się w zakresie pierwszej pomocy.

Zdjęcia: OSP Paprotnia

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr