tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zabia motocyklist i ucieka z kraju - chroni j immunitet i... prezydent
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zabia motocyklist i ucieka z kraju - chroni j immunitet i... prezydent

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.12, 16:19 2 Drukuj

Żona amerykańskiego dyplomaty najpierw spowodowała wypadek, w którym zginął młody motocyklista, a później uciekła do Stanów Zjednoczonych, ponieważ chroni ją immunitet.

W sierpniu żona amerykańskiego dyplomaty - Anne Sacoolas - spowodowała wypadek, w którym zginął 19-letni motocyklista - Harry Dunn. Kobieta uciekła do Stanów Zjednoczonych, zanim policja zdążyła postawić jej jakiekolwiek zarzuty. Stało się tak, ponieważ chroni ją immunitet.

NAS Analytics TAG

Do wypadku doszło w Northamptonshire, w pobliżu siedziby tamtejszej bazy lotniczej. Amerykanka jechała swoim Volvo po złej stronie drogi. Pomimo oczywistej winy, policja nie zatrzymała kobiety, ponieważ ta zasłoniła się immunitetem dyplomatycznym. Jeszcze smutniejszy w tej historii jest fakt, że w samochodzie siedział jej 12-letni syn.

Rząd w Londynie wezwał Amerykankę do powrotu i wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny, ale wygląda na to, że to się nigdy nie stanie. Cytowany przez Washington Post Donald Trump powiedział: "Kobieta jechała złą stroną drogi. Wiecie, to się zdarza. To są odwrotne kierunki. To się zdarza." Dodał również: "Zginął młody człowiek. Osoba prowadząca pojazd ma immunitet dyplomatyczny. Wkrótce z nią porozmawiamy i zobaczymy, co da się zrobić."

W międzyczasie wyciekła tajna notatka, w której amerykański sekretarz stanu powiedział sekretarzowi do spraw zagranicznych, że kobieta nigdy nie wróci do Wielkiej Brytanii.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr