tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Potrącony i okradziony. Pechowy motocyklista z Dąbrowy Górniczej prosi o pomoc
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Potrącony i okradziony. Pechowy motocyklista z Dąbrowy Górniczej prosi o pomoc

Autor: Raff 2019.10.05, 21:04 Drukuj

Do niesłychanie nieszczęśliwego zbiegu pechowych sytuacji doszło w środę w Dąbrowie Górniczej. Motocykliście, potrąconemu przez samochód na skrzyżowaniu, skradziono motocykl.

W jadącego z pasażerką motocyklistę wjechał samochód BMW. Jego kierowca uciekł z miejsca wypadku. Poszkodowany zostawił motocykl na pasie zieleni między jezdniami, a on sam z pasażerką, by nie czekać na zimnej ulicy, udali się na najbliższą stację paliw.

NAS Analytics TAG

Kiedy po dwóch godzinach wrócili na miejsce wypadku po motocykl, okazało się że nie ma po nim śladu. Świadkowie twierdzą, że jednoślad został zabrany przez lawetę, ale ani policja, ani właściciel jej nie wzywali. Poszkodowany motocyklista prosi wszystkie osoby, które mogły widzieć moment kradzieży o zgłoszenie się do komisariatu przy ul. Piłsudskiego w Dąbrowie Górniczej.

Sprawca wypadku został odnaleziony dzięki publikacji na portali silesia24.pl

źródło - silesia24.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę