tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policja rozbiła gang złodziei motocykli i odzyskała kilka maszyn NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policja rozbiła gang złodziei motocykli i odzyskała kilka maszyn

Autor: Janusz Bębenek 2019.04.23, 10:37 3 Drukuj

Przypadki odzyskania skradzionych motocykli są niestety wciąż dosyć rzadkie, dlatego taka informacja cieszy podwójnie. Policjanci z Łowicza i Poddębic rozbili polsko-ukraińską grupę przestępczą i przejęli kilka drogich pojazdów.

O sprawie kradzieży w Łowiczu trzech cennych maszyn: Indiana Scout Bobber, BMW R1200GS i Ducati XDiavela pisaliśmy na początku kwietnia. Według informacji ze strony łódzkiej policji, funkcjonariuszom z Łowicza i Poddębic udało się właśnie namierzyć "dziuplę", w której były przetrzymywane przez paserów oraz zatrzymać kilku sprawców kradzieży.

NAS Analytics TAG

Dzięki szeroko zakrojonym działaniom operacyjnym oraz współpracy z policjantami z Poddębic, wytypowano dwie posesje, na których mogły być ukryte skradzione maszyny. 16 kwietnia dokonano przeszukania jednej z nich. W stodole, pod plandekami i belkami słomy, ujawniono trzy motocykle z Łowicza, sportowe Kawasaki oraz dwa crossy. Łączna wartość tych sześciu maszyn to ponad 250 tysięcy zł.

Tego samego dnia zatrzymano jednego pasera i dwóch mężczyzn podejrzanych o włamania do łowickich garaży i kradzieże nie tylko motocykli, ale również m.in. elektronarzędzi. Zostali oni tymczasowo aresztowani, grozi im 10 lat więzienia. W następnych dniach udało się namierzyć i zatrzymać kolejne trzy osoby związane ze sprawą, wobec których zastosowano dozór i zakaz opuszczania kraju. Im z kolei grozi 5 lat za kratkami. Cała grupa była wcześniej znana policji - byli już notowani za podobne przestępstwa.

Prowadząca śledztwo Prokuratura Rejonowa w Łowiczu nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:motto 24/04/2019 10:59

Ręce ch*jom poucinać.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę