tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklici z Pomorza Zachodniego i nie tylko... Czas na ESKA RIDER SHOW 4!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklici z Pomorza Zachodniego i nie tylko... Czas na ESKA RIDER SHOW 4!

Autor: Informacja prasowa 2024.04.26, 11:50 Drukuj

Już 18 maja Drawsko Pomorskie po raz kolejny stanie się motocyklową stolicą Polski. To wszystko za sprawą 4. edycji ERS. Tym razem nie w Parku Chopina lecz przy ulicy Prusa i Toruńskiej spotkamy się z Wami na wielkim otwarciu sezonu motocyklowego. Ten prawdopodobnie największy na Pomorzu Zachodnim zlot motocyklowy rozpocznie się o godzinie 12:00.

W programie wydarzenia przewidziano mnóstwo atrakcji dla miłośników jednośladów oraz dla tych, którzy 18 maja po prostu pojawią się na miejscu. Ze stałych pozycji nie zabraknie:

NAS Analytics TAG
 • zlotu motocykli,
 • rozmów z ekspertami,
 • największych targów motocyklowych w regionie,
 • koncertów (wystąpią: Muted Message oraz Ikarus Feel),
 • DJ'a Radia ESKA (Prod_Tolo),
 • konkursów z gadżetami,
 • food truck'ów - w tym roku będzie ich, aż 20,
 • strefy z dmuchańcami dla dzieci,
 • strefy chillout'u Radia ESKA Szczecin.

Natomiast tegoroczne nowości na pewno przyprawią Was o zawrót głowy. To między innymi:

 • obecność redakcji TVN TURBO,
 • obecność zespołu wyścigowego Wójcik Racing Team,
 • symulator zejścia na kolano,
 • szkolenie motocyklowe
 • Freestyle Battle - bitwa na rymy,
 • Strefa.Racing.

To oczywiście nie wszystko, więcej szczegółów zdradził Krzysztof Grobela, Dyrektor Regionalny Radia ESKA:

- Przygotowania do 4 edycji ESKA RIDER SHOW idą pełną parą, odliczamy już dni do 18 maja. Kilkunastu osobowy zespół Radia ESKA od miesięcy pracuje nad jego produkcją i stworzeniem wyjątkowej przestrzeni, której nie da się porównać do zwykłych zlotów motocyklowych. Wizytówką każdej edycji ESKA RIDER SHOW jest bogaty program i wyjątkowi goście, wokół których budujemy całą opowieść. Motywem przewodnim 4 edycji ERS będzie sport, warsztaty z instruktorami i świadomy rozwój swoich umiejętności. Na pierwszy ogień - prawdziwa wisienka. Spotkanie z Wójcik Racing Team i mistrzowska rozmowa w prawdziwie mistrzowskim wydaniu. O legendarnym 24-godzinnym wyścigu w Le Mans, nowych motocyklach marki HONDA i sukcesie ekipy 77 opowiedzą członkowie zespołu. Zajrzymy do padoku, w którym mechanicy od kuchni wprowadzą nas w tajniki zaawansowanej technologii i kosmicznie drogiego sprzętu a szef mechaników zespołu EWC - Borys Burawa z BB MOTO opowie, jak optymalnie wystroić silnik, jakie możliwości daje elektronika i jak przygotować motocykl do ekstremalnych warunków i morderczej jazdy przez 24 godziny i 3500 km bez przerwy!

Pozostając w świecie sportu zaprosimy do świata Krzysztofa Borysa "Mały Kris" zdobywcy Pucharu Polski, wyścigowego Wicemistrza Polski w klasie Supersport300, Wicemistrza Polski w Gymkhanie. W niej skupimy się na technice prowadzenia motocykla, pozycji ciała, wzroku, balansie, pracy bioder… w skrócie o wszystkim co ma ogromne znaczenie w bezpiecznej i świadomej jeździe na jednośladzie. O to wszystko zadbają Mały Kriss i instruktorzy szkoleń motocyklowych MotoKenner.

Nowością w tym roku będzie strefa profesjonalnych symulatorów, które w bezpiecznych warunkach pozwolą poczuć się jak na torze a użytkownicy spróbują własnych sił za kierownicą Formuły 1 czy samochodu WRC. Miłośnicy dwóch kółek będą mogli skorzystać z symulatora jazdy na kolanie i w pełnym złożeniu motocykla imitować pokonywanie zakrętów, równowagę i balans ciałem. O to zadbają Kurek Motorsport i szczecińska Strefa.Racing z najbardziej zaawansowanymi symulatorami na Świecie.

Eska Rider Show 4 będzie okazją do zobaczenia na żywo i zwiedzenia najnowszego dziecka Radia ESKA - 14 metrowego, dwupoziomowego ESKOBUSA. Zaprezentujemy nasze mobilne studio na kołach, ze strefą game room i otwartą imprezową DJ. Jesteśmy pewni , że będzie to nie lada gratka dla miłośników motoryzacji w ultra dużym, oryginalnym wydaniu!

Krzysztof Grobela, dyrektor regionalny Radia ESKA i organizator Eska Rider Show nie kryje zadowolenia z rozwoju i rozpoznawalności tej imprezy:

- Obecność TVN Turbo, wieloletnia współpraca ze PZM, redakcją Świata Motocykli, ścigacz.pl, Motobanda czy jenoślad.pl potwierdzają dużą atrakcyjność i potencjał tego formatu. Współpraca z branżą motocyklową, firmami szkoleniowymi, naszymi partnerami układają się fantastyczne a nasze relacje są coraz silniejsze i przyjacielskie. Każdy wkłada w to wiele serca a opinie gości odwiedzających imprezę są dla nas największą nagrodą i prawdziwą satysfakcją. Nie będzie tajemnicą, że od jakiegoś czasu pojawiają się pytania i propozycje organizacji Eski Rider Show w Warszawie czy Poznaniu. Nie wykluczamy tego i jesteśmy gotowi na organizację dwóch wydarzeń w roku pozostając przy Drawsku Pomorskim jako głównym, domowym miejscu. Oby tylko sezon motocyklowy trwał dłużej i dopisywała piękna, słoneczna pogoda.

ESKA RIDER SHOW 4 w Drawsku Pomorskim odbędzie się 18 maja w rejonie Prusa i Toruńskiej. Wydarzenie potrwa w godzinach 12-19:30. Do zobaczenia na miejscu!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

  NAS Analytics TAG
  na gr