tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pirelli Track Day na Torze Łódź. Cenne, motocyklowe umiejętności na wyciągnięcie ręki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pirelli Track Day na Torze Łódź. Cenne, motocyklowe umiejętności na wyciągnięcie ręki

Autor: Artykuł sponsorowany 2024.04.22, 12:22 1 Drukuj

Już niedługo na Torze Łódź odbędzie się długo wyczekiwany Pirelli Track Day organizowany we współpracy ze Ścigacz.pl. Podobnie jak przy wcześniejszych edycjach, warto trzymać rękę na pulsie, bo liczba miejsc jest ograniczona, a bilety szybko się rozchodzą.

Trudno, żeby było inaczej, bo to jedna z tych imprez w roku, podczas których uczestnicy mają okazję wziąć udział w wyścigach zorganizowanych w profesjonalnej formule i ze wsparciem jednego z liderów branży motoryzacyjnej oraz głównego sponsora licznych wydarzeń sportowych.

Jazdy torowe na własnym motocyklu dają masę frajdy. Na początku wydarzenia w Łodzi każdy uczestnik zostanie powitany przez Pirelli. Goście imprezy na pewno poczują się dopieszczeni, bo Pirelli Polska dba o wysoką jakość i profesjonalizm wspieranych przez siebie przedsięwzięć. W PTD chodzi głównie o podniesienie umiejętności jazdy motocyklem, porównanie się z innymi wielbicielami dwóch kółek i zdobycie cennej wiedzy praktycznej - co w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach umożliwia wyłącznie tor.

Na miejscu będą oczywiście obecni instruktorzy, którzy specjalnie dla uczestników mają opracowany i sprawdzony podczas wielu wcześniejszych edycji program szkoleniowy. Mówiąc konkretniej, oprócz jazd wolnych przewidziane jest szkolenie motocyklowe uzależnione od stopnia zaawansowania grupy uczestników. Goście zostaną podzieleni na grupy według kryterium osiągniętego czasu okrążenia. Opiekę instruktorską na czele z Januszem Czają będzie obsługiwało JC Group. 

Podobnie jak w poprzednich edycjach, nie zabraknie pokazów i licznych atrakcji, a z przebiegu wydarzenia najpewniej powstanie film. Na chwilę obecną najważniejsza informacja to termin wydarzenia oraz lokalizacja, czyli 9 czerwca 2024 i Tor Łódź. Jeśli chodzi o pozostałe szczegóły, informacje będą na bieżąco uzupełniane na stronie Organizatora, czyli JC Group.

Jeśli chwilowo nie widzicie nowych danych, po prostu zaglądajcie na stronę JC Group, żeby nie przegapić otwarcia sprzedaży. I jeszcze jedno. Jeżeli na Pirelli Track Day zamierzasz przyjechać własnym motocyklem z oponami Pirelli, na pewno będziesz mógł liczyć na dodatkowe bonusy. O tym również dowiesz się z informacji na powyższej stronie, gdy już zostanie przygotowana.

Pozostaje nam jedynie odliczać czas do 9 czerwca. Poprzednie edycje sprawdziły się w 100 procentach i już cieszymy się na kolejną. To będzie znakomita zabawa i świetna lekcja. Finalnie chodzi przecież właśnie o to, żebyśmy byli lepszymi, bardziej skutecznymi i doświadczonymi motocyklistami. Pirelli Track Day służy właśnie do tego celu. I bardzo dobrze!


Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę