tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Druga edycja Pirelli Track Day - rozwizanie konkursu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Druga edycja Pirelli Track Day - rozwizanie konkursu

Autor: Redakcja 2022.06.16, 14:23 Drukuj

Na początku czerwca ogłosiliśmy wspólnie z Pirelli Polska konkurs, w którym do wygrania były vouchery uprawniające do udziału w drugiej edycji Track Daya organizowanego przez Pirelli i Ścigacz.pl. Znamy już szczęśliwców, którzy 24 czerwca dołączą do nas na Torze Akademii Kierowcy ODTJ w Dolsku.

Mamy dla was świetną wiadomość. Wasza kreatywność i odpowiedzi tak nam się spodobały, że postanowiliśmy nagrodzić nie pięć, a aż osiem osób!

NAS Analytics TAG

Zanim jednak je ogłosimy, formalnościom musi stać się zadość. Prawidłowa odpowiedź na zadane przez nas pytanie: Od którego roku Pirelli jest wyłącznym dostawcą opon do WSBK? Chodzi oczywiście o 2004 rok. O bogatej sportowej historii Pirelli możecie przeczytać w tym artykule.

Druga część zadania konkursowego wymagała już waszej kreatywności. Po długich naradach najbardziej przekonały nas odpowiedzi, których udzielili:

Krzysztof Beger-Smurzynski
Jarek Bondarenko
Tomek Gregorczyk
Aleksander Gwóźdź
Kamil Jareński
Henryk Kapalski
Sławomir Mrózek
Jakub Pliszka

Do zwycięzców wyślemy wiadomości email z informacją jak odebrać nagrody.

Przypomnijmy, że na Torze Akademii Kierowcy ODTJ w Dolsku poza jazdami torowymi i na pit bike'ach czeka na was sporo atrakcji oraz gość specjalny: Bartłomiej Lewandowski - zawodnik i właściciel zespołu wyścigowego LRP Poland, którego gościliśmy w naszych relacjach z wyścigu EWC 24h Le Mans oraz Spa-Francorchamps.

Gratulujemy i do zobaczenia na torze!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr