tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pirelli docenia polskich motocyklistw. Track Day na Tor d
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pirelli docenia polskich motocyklistw. Track Day na Tor d

Autor: Pawe Kowalski 2024.06.17, 14:02 Drukuj

Czwarta edycja Track Day'a Pirelli już za nami. Ta cykliczna impreza wpisała się już na dobre w kalendarz motocyklowych eventów. 

Czwarty rok i czwarty odwiedzony tor. Tym razem przybyliśmy do Łodzi. To jeden z najlepszych torów szkoleniowych w Polsce.  Nitka toru obfituje w różnego rodzaju zakręty. Są szybkie długie łuki oraz ciasne nawroty. Zawodnicy obecni tego dnia jako goście specjalni, stawiają ten tor w ścisłej czołówce obiektów na jakich lubią trenować. 

NAS Analytics TAG

Tego dnia gośćmi specjalnymi byli Daniel Blin oraz Jakub Stankiewicz. Młodzi, ale już utytułowani zawodnicy. Pierwszy z nich startuje na Ducati w mistrzostwach Niemiec IDM a drugi w tym roku po przesiadce na Hondę stawia pierwsze kroki w Honda Talent Cup, żeby za rok wystartować w Northern Talent Cup. Przejazdy tych młodych zawodników były ozdobą tego dnia. Tradycyjnie Daniel Blin ustanowił nowy rekord toru, tak jak rok wcześniej zrobił to na torze Jastrząb. Pomiędzy jednym rekordem a drugim, Daniel zdążył stanąć na podium Międzynarodowych Mistrzostw Niemiec IDM na torze Sachsenring. Czekamy na koleje podia i tytuły. 

Firma Pirelli wspiera wielu zawodników, jednak to właśnie Kuba Stankiewicz jest obecny od pierwszej edycji Track Day Pirelli po której zaczął oficjalną współpracę z włoską marką. Poprzedni sezon Kuba skończył w mistrzostwach świata FIM MiniGP w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodników świata. Czekamy na sukcesy w kolejnej serii wyścigowej. 

Wszyscy uczestnicy podkreślał, że ten dzień był dla nich bardzo udany, ale i wymagający. Trenerzy z JC Group na czele z Januszem Czają trzymali nad wszystkim pieczę. Cenne wskazówki podczas szkolenia przekładały się na coraz lepsze czasy okrążeń. Większość obecnych w tym dniu motocyklistów jeździ na codzień na oponach Pirelli i co ciekawe na różnych modelach tych opon. Oczywiście rządziła niepodzielenie Diablo Rosso 4 razem z Super Corsą, ale premierę tego dnia miała zupełnie inna opona o której będzie wkrótce głośno. Pirelli Scorpion Trail 3. To nowość od Pirelli i pierwszy skorpion który faktycznie mógłby się sprawdzić na torze. 

Dzień minął wszystkim bardzo szybko i pomimo zmęczenia każdy uczestnik w dobrym nastroju ruszył w drogę powrotną do domu. A trzeba dodać, że dla niektórych były to odległości liczone w setkach kilometrów.

Redakcja Ścigacz.pl, jako partner medialny dnia Pirelli, pragnie podziękować wszystkim uczestnikom za przybycie. Dziękujemy ODTJ Tor Łódź za świetne przygotowanie obiektu, JC Group za fachową kadrę instruktorską, oraz całej ekipie Pirelli Polska za doskonałą organizację imprezy.

Do zobaczenia na kolejnej edycji Dnia Pirelli. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
015 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
NAS Analytics TAG
016 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
017 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
018 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
019 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
020 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
021 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
022 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
023 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
024 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
025 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
026 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
027 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
028 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
029 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
030 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
031 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
032 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
033 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
034 Pirelli Track Day Tor Lodz 2024
... wicej zdj »
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr